Hotel Siódme Niebo

Główne udogodnienia

  • Bezpłatne Wi-Fi

  • Recepcja czynna 24 h

  • Zameldowanie/ Wymeldowanie

  • Rekreacja

  • Posiłki/Napoje

  • Zakaz palenia

  • Hotel przyjazny dzieciom

  • Śniadanie

  • Klimatyzacja

  • Zwierzęta domowe

Lokalizacja

    Zlokalizowany 10 min samochodem od Muzeum Regionalnego w Kutnie, wygodny Hotel Siódme Niebo Kutno oferuje takie udogodnienia jak słoneczny taras, salon Lounge i terenu zabaw. Parafia św. Wawrzyńca w Kutnie jest w około 3 km, a Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie jest 4 km od wygodnego hotelu.

    Goście mogą zwiedzić takie miejsca kultu jak Parafia św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Głogowcu, znajdujące się około 15 min autem od tego hotelu.

    Pokoje w Siódme Niebo są wyposażone w klimatyzację jak również w czajnik. W łazienkach znajdują się oddzielna toaleta i prysznic. W prywatnych łazienkach znajdują się oddzielna toaleta i prysznic oraz suszarka do włosów i ręczniki. Z okien obiektu noclegowego rozpościera się widok na ogród.

    W restauracji a la carte hotel oferuje różne specjały kuchni polskiej.

    Opinia recenzenta

    Moja ostatnia wizyta w Siódme Niebo była prawdziwą przyjemnością, która przerosła wszystkie oczekiwania. Pokój był przestronny i bardzo czysty, co zawsze cenię, podróżując z dziećmi. Obsługa była niezwykle życzliwa i pomocna, co sprawiło, że czuliśmy się jak w domu. Cała rodzina mogła cieszyć się ze zwierzyńca oraz placu zabaw, co z pewnością uświetniło pobyt moich maluchów. Smaczne śniadanie w formie bufetu wywołało uśmiech na twarzy każdego z nas. Z czystym sumieniem polecam to miejsce, gdzie można odpocząć, ciesząc się jednocześnie domową atmosferą i wygodą.

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 22:00
    Wyjazd: do 12:00
    • Zakwaterowanie dzieci i dodatkowe łóżka
    • W pokoju nie ma dodatkowych łóżek.
    • W pokoju nie ma łóżeczek niemowlęcych.

    Opcje pokoi w Hotel Siódme Niebo Kutno

    Pokoje w Siódme Niebo są wyposażone w klimatyzację jak również w czajnik. W łazienkach znajdują się oddzielna toaleta i prysznic. W prywatnych łazienkach znajdują się oddzielna toaleta i prysznic oraz suszarka do włosów i ręczniki. Z okien obiektu noclegowego rozpościera się widok na ogród.

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Hotel Siódme Niebo Kutno Pokój zdjęcie
    Pokój typu standard z dwoma pojedynczymi łóżkami

    Wielkość: 25 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Hotel Siódme Niebo Kutno Pokój zdjęcie Hotel Siódme Niebo Kutno Pokój zdjęcie Hotel Siódme Niebo Kutno Pokój zdjęcie Hotel Siódme Niebo Kutno Łazienka zdjęcie Hotel Siódme Niebo Kutno Udogodnienia zdjęcie Hotel Siódme Niebo Kutno Pokój zdjęcie Hotel Siódme Niebo Kutno Łazienka zdjęcie
    Pokój czteroosobowy "Premium"

    Wielkość: 42 m²

    Typ łóżka: 1 łóżko King Size i 1 sofa

    Więcej informacji +
    Hotel Siódme Niebo Kutno Korytarze zdjęcie Hotel Siódme Niebo Kutno Zlewozmywaki zdjęcie
    Pokój typu standard z łóżkiem king-size

    Wielkość: 25 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +

    Lokalizacja Hotel Siódme Niebo Kutno

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd
    Pokaż miejsca w pobliżu

    Miejsca w pobliżu

    Lotniska (1)

    Lotnisko Łódź im. Władysława Reymonta
    86 km

    Zabytki (11)

    Kaplica cmentarna
    1.3 km
    Cmentarz Komunalny Miasta Kutno
    1.3 km
    Parafia św. Jana Chrzciciela w Kutnie
    2.2 km
    Aquapark Kutno
    2.9 km
    Parafia św. Wawrzyńca w Kutnie
    3.7 km
    Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie
    4.2 km
    Dekanat Kutno – św. Wawrzyńca
    4.3 km
    Parafia św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Głogowcu
    4.3 km
    Cmentarz parafialny
    4.4 km
    Parafia św. Jadwigi Królowej w Kutnie
    4.6 km
    Muzeum Regionalne w Kutnie
    4.6 km

    Opinie gości o Hotel Siódme Niebo Kutno

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Hotel Siódme Niebo Kutno